Firma Targi w Krakowie Sp. z o.o. (właściciel i operator EXPO Kraków) poszukuje na praktyki dyspozycyjnych osób.

Do głównych obowiązków będzie należało:
- wsparcie działań promocyjnych związanych z realizacją imprez (m.in. redakcja tekstów informacyjnych, przygotowywanie newsletterów, prowadzenie działań promocyjnych w social media);
- aktualizacja baz danych;
- pomoc w trakcie trwania eventów (m.in. przy Międzynarodowych Targach Książki, Międzynarodowych Targach Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA, Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych);
- kreatywne wsparcie działań reklamowych;
- doraźna pomoc w pracach działu Promocji;

Nasze wymagania:
Komunikatywny język angielski w mowie i piśmie, dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu między poniedziałkiem a piątkiem w godzinach 9:00-16:00 (min. 4 h dziennie).

Oferujemy:
Umowa o praktyki na miesiąc, pracę przy rozwijających się międzynarodowych projektach w pozytywnej atmosferze, możliwość zdobycia doświadczenia w branży spotkań i organizacji eventów.
Ponadto istnieje możliwość aktywnego uczestniczenia w wydarzeniach realizowanych w EXPO Kraków w terminie odbywania praktyk.

Lokalizacja: siedziba firmy Targi w Krakowie, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9 w Krakowie (dzielnica Czyżyny).

Zgłoszenia (CV wraz z zadeklarowaniem wstępnej dyspozycyjności), prosimy kierować na adres: koziej@targi.krakow.pl.
Z góry dziękując za zainteresowanie naszą ofertą, równocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami do trzech dni po otrzymaniu zgłoszenia.