O firmie

Targi w Krakowie - fasada

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Jesteśmy największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów.

Firma od lat organizuje najważniejsze, branżowe imprezy.

Co nas cechuje?


DOŚWIADCZENIE
​I PONAD 20 LAT TRADYCJI


PROFESJONALIZM
​I RZETELNOŚĆ


INNOWACYJNOŚĆ
​I ZNAJOMOŚĆ TRENDÓW

                  

NOWOCZESNY OBIEKT EXPO KRAKÓW

Nasze targi

nagłówek

element
element
nagłówek

element
element
element
element
element
nagłówek

element
element
element
nagłówek

element
element
element

Do targów B2B zaliczamy także organizowane przez nas w Warszawie targi PACKAGING INNOVATIONS. Wciąż rozwijamy naszą ofertę targową!

Międzynarodowe Targi Książki 2016

Światowy poziom EXPO KrakówTargi w Krakowie są właścicielem i wyłącznym operatorem Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. EXPO Kraków powstało z myślą o organizacji szerokiego spektrum wydarzeń, takich jak: targi, kongresy, konferencje, spotkania i prezentacje biznesowe oraz eventy.Główną zaletą nowego obiektu jest jego wielofunkcyjny charakter. Duża (13 000 m2) otwarta przestrzeń, w tym dwie sale o powierzchni odpowiednio 4000 i 5000 metrów kwadratowych, z powodzeniem pomieszczą targi, wystawy i konferencje. Sala wystawiennicza, która może zostać przekształcona w audytorium, pomieści 5000 osób. EXPO Kraków składa się także z kilku klimatyzowanych, modułowych sal konferencyjnych, przestronnego holu i restauracji.

​W zaledwie pół roku od otwarcia EXPO Kraków gościło niemal 200 tysięcy osób!​

Międzynarodowy wymiar Targów w Krakowie

   
W 2011 roku firma została członkiem prestiżowej światowej organizacji, jaką jest Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI (The Global Association of the Exhibition Industry), zrzeszające wiodących organizatorów targów i właścicieli terenów targowych. Obecnie UFI ma ponad 550 członków w 84 krajach na całym świecie. Warto podkreślić, że członkami organizacji jest tylko czterech organizatorów targów z Polski, w tym Targi w Krakowie!

Ponadto od kilku lat jesteśmy członkiem ICCA – Międzynarodowego Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów, gwarantującego najwyższy poziom organizowanych spotkań.

Targi w Krakowie - hala Wisła

Nasza historia