Szukaj:
frgb

20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 27-30 października 2016 r. Targi, wpisując się w program promocji czytelnictwa, są otwarte dla szerokiej publiczności, a w trakcie ich trwania wystawcy prowadzą sprzedaż detaliczną książek tradycyjnych i elektronicznych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.

Targi to idealne miejsce do promocji, budowania marki, prezentacji nowościi kontaktów z klientem i sprzedaży.

Weź udział w Targach >>>

 

 

 

Targi są firmowym znakiem miasta. Strefą promocji dobrej książki, miejscem spotkań, wymiany myśli i dyskusji.

Odwiedź Targi >>>

 • W odcieniach malinowej czerwieni

  Do cynobru antymonowego, lazuru karminowego, purpury, smoczej krwi i szkarłatu dorzucamy czerwień malinową, w odcieniach której będą upływać przygotowania do 20. edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.
 • Dotknij wiatru, dotknij wody

  Jedno z najmłodszych państw świata, a  zarazem kolebka jednej z najstarszych cywilizacji. Ziemia trzech religii. Tygiel kultur i narodów. Językowa wieża Babel. Izrael. Gość honorowy 20. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.  
 • Opowieść się rozpoczyna

  Książka, książki, książce, książkę, książką, książce, książko! W odcieniach czerwieni przez najbliższe dziesięć miesięcy będziemy odmieniać przez przypadki słowo „książka”. Ruszyły przygotowania do 20., jubileuszowej, edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.
 • Formularze zgłoszeniowe - co i jak?

  Chcesz wziąć udział w 20. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie? Przed Tobą zatem wypełnienie formularzy zgłoszeniowych. Patrzysz na druki zamówień i zastanawiasz się, od czego zacząć. Spokojnie. Nie takie formularze straszne, jak się wydają.