Join Targi w Krakowie team

We are the owner of EXPO Kraków, the most modern international exhibition and convention centre in the south of Poland. We organize fairs, congresses and conferences throughout Poland.

We are currently looking for:
event manager,
assistant in the congress department,
trade fair project manager,
employee of the technical organization department.

Join our team and see how much satisfaction work in the meetings industry can give.

Send your CV to: biuro@targi.krakow.pl

nagłówek

Program praktyk i staży

element
Weź udział w programie staży i praktyk. Sprawdź, co oferujemy!

Jeśli interesuje Cię organizacja eventów i praca w branży MICE, lubisz uczyć się i rozwijać swoje kompetencje, umiesz znajdować rozwiązania w nawet najtrudniejszych sytuacjach, cenisz sobie współpracę z innymi, jesteś osobą skrupulatną i cechuje Cię wysoka kultura osobista, czujesz się dobrze lub chcesz sprawdzić się w jednym z obszarów:
- sprzedaż
- promocja i kreacja
- organizacja
ale…  nie masz lub masz małe doświadczenie, nie zwlekaj weź udział w programie bezpłatnych staży i praktyk Targów w Krakowie Sp. z o.o.

Podczas praktyk:
- zdobędziesz praktyczną wiedzę i zapoznasz się z etapami organizacji imprez targowych i konferencji/kongresów,
- poznasz pracę event managera „od zaplecza”,

A po praktykach:
- otrzymasz referencje i pomoc w przygotowaniu CV przeznaczonego dla przyszłego pracodawcy z branży MICE,
- Twoje CV weźmie udział w przyszłych rekrutacjach prowadzonych w naszej firmie.

Zakres obowiązków obejmuje m.in.:
- zbieranie i opracowywanie danych na temat branż, w których organizujemy targi i konferencje,
- kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami
- pomoc w przygotowaniu kampanii promocyjnej,
- pomoc w przygotowaniu materiałów dla uczestników
- pomoc w organizacji wydarzeń towarzyszących targom i konferencjom,
- doraźna pomoc w pracach działu,
- w czasie eventów – pomoc w recepcji lub przy wydarzeniach towarzyszących.

Czego wymagamy:
- dyspozycyjności ok. 20-25 godz. tygodniowo w zakresie godz. 8-17, pon.- pt.
- możliwości odbycia praktyk przez okres min. 1 miesiąca (przy niektórych projektach targowych praktyka/staż mogą być przewidziane na okres 2-3 miesięcy)
- min. średniego wykształcenia,
- znajomości obsługi programów biurowych (Word, Excel),
- umiejętności wyszukiwania informacji w Internecie i podstawowej obsługi social mediów,
- skrupulatności i sumienności,
- mile widziana przynajmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego lub innego języka obcego.

Prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres rekrutacja@targi.krakow.pl z klauzulą:
Zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji przez firmę Targi w Krakowie Sp. z o.o. zarówno na poczet obecnej jak i przyszłych rekrutacji.

W temacie prosimy umieścić: program praktyk i staży

Jeśli interesuje Cię:
- motoryzacja,
- stomatologia/sprzęt medyczny,
- turystyka,
- gastronomia/hotelarstwo,
- literatura,
- przemysł/nowe technologie,
- reklama/marketing,
- organizacja kongresów/konferencji.

Powiedz nam o tym – spróbujemy skierować Cię na praktyki do odpowiedniego Działu.

​Dowiedz się, jak wyglądają obowiązki event managera, zanim zwiążesz z tym zawodem swoją przyszłość.
Istnieje także możliwość odbycia praktyk studenckich.