Tegoroczna, jubileuszowa edycja to rekordowa liczba ponad 400 wystawców i zwiększona powierzchnia wystawiennicza,  a co za tym idzie – bogatsza oferta dla odwiedzających.

Cieszymy się, że Targi KRAKDENT® są obecnie jedną z największych tego typu imprez nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowo-Wschodniej, nieustannie cieszą się uznaniem zarówno wystawców jak i odwiedzających oraz wciąż rozwijają się we właściwym kierunku.

Pamiętam Targi KRAKDENT sprzed dwudziestu kilku lat. To była regionalna, mała impreza, która owszem – była potrzebna, ale o niczym nie stanowiła. Trochę handlu, zakupów i to wszystko. Obecnie to Targi, na których promuje się nowości i testuje nowe produkty, następnie przedstawiane na największych targach europejskich - podsumowuje prof. dr hab. Marek Ziętek, Honorowy Prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Targi co roku odwiedzają przedstawiciele nie tylko rodzimego rynku, ale i mnóstwo zagranicznych gości. Dla słowackich stomatologów to najważniejsze i największe targi. Rokrocznie do Krakowa przyjeżdża ok. 700 słowackich stomatologów, co stanowi ok. 35% procent wszystkich dentystów w moim kraju (…). KRAKDENT® to dla naszych stomatologów nie tylko zakupy. To także okazja do konsultacji, zdobycia fachowej wiedzy i punktów edukacyjnych, niezwykle przydatnych podczas doskonalenia zawodowego – stwierdza Konsul Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie Ivan Škorupa.

To jeszcze nie koniec atrakcji na dziś. Wieczorem odbędzie się jubileuszowy bankiet, na którym poznamy laureatów konkursu o Medal Najwyższej Jakości Targów KRAKDENT® 2017.

Jutro ciąg dalszy spotkań, szkoleń i rozmów. Zapraszamy w godzinach 10.00-17.00.


Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z pierwszego dnia Targów: