​O sukcesie targów przemysłowych decyduje odpowiednia grupa wystawców i zwiedzających, jakość wydarzeń towarzyszących oraz niepowtarzalna tematyka, często wykraczająca daleko poza pojęcie współczesności. Chcąc w pełni wykorzystać potencjał wydarzeń związanych z przemysłem, Targi w Krakowie rozpoczęły wspólną promocję pod hasłem „Wszystko dla przemysłu”.

Oto, co czeka nas w październiku tego roku!

10. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas: już ponad 130 firm zgłosiło swój udział. Podczas wystawy z pewnością nie zabraknie rodzimych ​producentów i dostawców maszyn, urządzeń oraz usług dla przemysłu. Równie szybko rośnie liczba zagranicznych firm. Targi SyMas słyną nie tylko z bogatej oferty usług i maszyn; w trakcie trwania wystawy odbywają się także branżowe konferencje i wykłady, podczas których eksperci opowiadają o licznych case studies i nowych technologiach. Ta cenna porcja wiedzy kierowana jest do profesjonalistów, których interesują metody usprawniania procesów związanych z obróbką, magazynowaniem i transportem materiałów sypkich i masowych. 
10-11 października 2018 roku, Expo Kraków


9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji - MAINTENANCE  są najlepszym miejscem na znalezienie usług i produktów zwiększających efektywność zakładów produkcyjnych. Już po raz drugi powstanie tam strefa Przemysł 4.0, w której pojawią się najnowsze technologie i rozwiązania dla branży, a także zaprezentowane zostaną między innymi roboty i maszyny o rozszerzonej inteligencji. W tym roku ponad 200 dostawców zaproponuje swoje usługi i produkty profesjonalnemu gronu odbiorców.
10-11 października 2018 roku, EXPO Kraków

 
9. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych
KOMPOZYT-EXPO®
to jedyne w Polsce wydarzenie, poruszające tematykę materiałów i technologii wytwarzania kompozytów. Czym zaskoczy tegoroczna edycja? Nieustanny monitoring światowych trendów i potrzeb uczestników targów pozwala rozwijać formułę wystawy i w efekcie tych działań podczas tegorocznej edycji pojawi się m.in. rozszerzony profil Wystawców oraz nowa Strefa LAB-CONTROL.
16-17 października 2018 roku, EXPO Kraków

 
8. Salon Kooperacji Przemysłowej jest największym na polskim rynku wydarzeniem poświęconym kooperacji przemysłowej oraz podwykonawstwu. Biorą w nim udział firmy przemysłowe oferujące usługi dla średnich, dużych oraz korporacyjnych przedsiębiorstw produkcyjnych.
16-18 października 2018 roku, EXPO Kraków


Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia - FASTENER POLAND® to pierwsze targi tego typu, organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej. Już teraz udział w targach potwierdziły przedsiębiorstwa nie tylko z Polski, ale również  Niemiec, Czech, Turcji, Indii, Tajwanu, Chin, Włoch, Hiszpanii, Danii i Stanów Zjednoczonych, mające w swojej ofercie m.in mocowania przemysłowe czy łączniki do elementów drewnianych, metalowych oraz kompozytowych. Produkty te są niezwykle popularne i chętnie wykorzystywane m.in. w branżach automotive, meblowej, wyposażenia wnętrz czy budowlanej.
16-18 października 2018 roku, EXPO Kraków

Więcej o cyklu imprez przemysłowych na stronie: www.targiprzemyslowe.pl
Jesteśmy przekonani, że z roku na rok z coraz większym powodzeniem osiągamy wyznaczone sobie cele. Zachęcamy, by przy tej okazji wspólnie z nami spojrzeć w przyszłość.