Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do konkretnej branży?

Targi B2B to najprostszy i najbardziej efektywny sposób dotarcia do konkretnych osób.


Posiadasz w swojej ofercie produkty zwiększające bezpieczeństwo i higienę pracy? Masz do zaoferowania rozwiązania e-commerce dla biznesu? Być może specjalizujesz się w dostawie narzędzi w zakresie automatyzacji i robotyki?


Nowe BHP, digitalizacja, e-commerce, automatyzacja - to obecnie największe wyzwania dla przedsiębiorstw. Mamy na to odpowiedź - odpowiedź na najbardziej aktualne potrzeby firm w Polsce!


Masz pytania?


RE:sponse - odpowiedź na potrzeby różnych sektorów gospodarki

Firmy w Polsce stoją przed podobnymi wyzwaniami: nowe BHP i bezpieczeństwo pracowników w dobie pandemii, digitalizacja i automatyzacja. Rozwiązania te muszą być jednak dopasowane do poszczególnych branż. Dlatego podczas najważniejszych targów branżowych organizowanych przez Targi w Krakowie powstaną specjalne strefy.

KOTWICA

Strefa safety trends

Ostatnie półtora roku zmieniło raz na zawsze podejście do bezpieczeństwa i higieny pracy, a dbałość o komfort pracowników w tym zakresie stała się jeszcze ważniejsza. To właśnie dlatego powstała strefa SAFETY TRENDS, która uzupełni ofertę naszych targów branżowych.


Do udziału w strefie zapraszamy:

  • producentów i dystrybutorów artykułów bezpieczeństwa osobistego,
  • producentów i dystrybutorów artykułów bezpieczeństwa zbiorowego,
  • firmy oferujące technologię oczyszczania i dezynfekcji przestrzeni,
  • producentów i dystrybutorów środków i materiałów do dezynfekcji,
  • producentów i dystrybutorów sprzętu ochronnego,
  • usługodawców.


KOTWICA


Strefa e-commerce

Miniony rok dla wielu firm działających w różnych branżach upłynął pod znakiem gwałtownego rozwoju technologicznego oraz przenoszenia biznesu do Internetu. W 2020 r. w Polsce zarejestrowano prawie 12 tys. nowych sklepów internetowych, a ich liczba na początku tego roku wynosiła blisko 44,5 tys. – o 21,5 proc. więcej niż rok wcześniej.


Strefy e-commerce będą miejscem szkoleń i prezentacji nowych technologii podczas największych targów branżowych w Małopolsce.


Dla kogo dedykowane są te strefy? Dla dostawców oprogramowania i rozwiązań IT, firm oferujących płatności online, firm z rozwiązaniami dla sklepów internetowych, firm kurierskich i logistycznych oraz agencji marketingowych, reklamowych i doradczych.


KOTWICA


Strefa automatyki i robotyki


Już dziś można zauważyć, że roboty i systemy automatyki znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w przemyśle ciężkim, ale i spożywczym, czy opakowaniowym. Coraz więcej firm zwiększa nakłady finansowe na digitalizację procesów produkcyjnych. Stały rozwój technologiczny jest sposobem na wyróżnienie się na tle konkurencji. Zatrudnienie pracowników, którzy będą wykonywali monotonną i powtarzalną pracę, staje się coraz trudniejsze - roboty pomogą zapełnić lukę w dostępie do wykwalifikowanej kadry.


Warto już dziś dobrze się przygotować do nadchodzących zmian. Dzięki udziałowi w targach branżowych, producenci i dystrybutorzy będą mieli okazję dotarcia do nowych, potencjalnych klientów – przedstawicieli konkretnych branż. Dla firm, które zdecydują się na udział w kilku wydarzeniach, przygotowaliśmy naprawdę atrakcyjne rabaty!


Targi B2B są furtką do zamkniętego świata branży wydawniczej, hotelarskiej, gastronomicznej, przemysłowej, czy branży opakowań. Wystaw się na wydarzeniach takich jak: Targi Książki w Krakowie®, Targi HORECA®, Targi Packaging Innovations czy Targi przemysłowe SYMAS®, MAINTENANCE, FASTENER POLAND®. Wybierz odpowiednie dla siebie targi i zamów stoisko. Oferty specjalne i atrakcyjne rabaty gwarantowane! RE: sponse - dołącz do targów branżowych


KOTWICA

 

    Skontaktuj sie z nami!


Strefa safety trends


Beata Snopkiewicz
snopkiewicz@targi.krakow.pl
+48 501 691 234


Krzysztof Imiołczyk
imiolczyk@targi.krakow.pl
+48 506 038 142


Małgorzata Kolasińska
kolasinska@targi.krakow.pl
+48 512 110 328


Katerina Pshenychna
pshenychna@targi.krakow.pl
+ 48 516 029 226

Strefa e-commerce


Małgorzata Popławska

+48 506 037 962

Strefa automatyki i robotyki


Arkadiusz Suter

suter@targi.krakow.pl

+48 507 044 186

Krzysztof Imiołczyk
imiolczyk@targi.krakow.pl
+48 506 038 142


Do dedykowanych stref zapraszają Targi w Krakowie Sp. z o.o. - największy na południu kraju i trzeci w Polsce organizator targów i kongresów. Od ponad 25 lat firma organizuje kilkanaście międzynarodowych, branżowych imprez, nieustannie poszerzając i unowocześniając sprawdzoną formułę targów, reagując na potrzeby rynku i kreując targowe trendy.


www.targi.krakow.pl