SUP – Strefa Usług Przemysłowych skierowana jest do firm podwykonawczych, które świadczą usługi w zakresie obróbki materiałów. Udział w Strefie będzie świetną okazją do pozyskania nowych partnerów i zleceń. Na uczestników czekają nowoczesne, modułowe stoiska, które pozwolą na pełne zaprezentowanie oferty.

Kolejną nowością – w aspekcie produktów i usług - będzie prezentacja robotów współpracujących japońskiej firmy FANUC. Charakteryzują się łatwością obsługi i pełną elastycznością. Po wdrożeniu do istniejących środowisk produkcyjnych urządzenia te pracują bezpośrednio z ludźmi, stając się kluczową częścią zespołu. Przejmują monotonne, powtarzalne czynności i podnoszą ciężary do 35 kg, dzięki czemu jednocześnie automatyzują całe linie montażowe i chronią zdrowie pracowników. To rewolucja, która ma za zadanie poprawić bezpieczeństwo na halach produkcyjnych.

Po raz kolejny przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w Giełdzie Kooperacyjnej, która umożliwia nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, a także zapoznanie się z najnowszymi trendami w branży.

W trakcie targów zwiedzający będą mogli poznać m.in. narzędzia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, narzędzia skrawające do obróbki metali​, technologie, maszyny
i urządzenia do obróbki powierzchniowej i wykańczającej​, przyrządy i urządzenia kontrolno-pomiarowe, oprzyrządowanie technologiczne​ czy wyposażenie zakładów przemysłowych. Ponadto szerokie spektrum konferencji tematycznych, które odbywają się w trakcie targów to znakomita możliwość wymiany doświadczeń i poznania nowości i rozwiązań z wszystkich kluczowych sektorów przemysłu narzędziowo-przetwórczego.

W 2018 r. w targach udział wzięło 263 wystawców z Polski i zagranicy, i niemal 3000 branżowych gości.

Patronat Honorowy nad 3. edycją Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® objął Wojewoda Kujawsko-Pomorski.
Organizatorem Targów INNOFORM® jest Bydgoski Klaster Przemysłowy, który skupia firmy z branży narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz firma Targi w Krakowie – organizator największych wydarzeń targowych w naszym kraju.

W dniach 12-14 marca 2019 roku w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym wszyscy Zwiedzający będą mogli sprawdzić, co oferują największe i najbardziej innowacyjne w branży firmy. Zapraszamy do rejestracji on-line i odbioru bezpłatnego biletu uprawniającego do zwiedzania Targów INNOFORM®, oraz uczestnictwa w bogatym programie towarzyszącym.

Więcej informacji na stronie Targów INNOFORM®