Dział PCO & DMC

 

AKTUALNOŚCI

EXPO Kraków to obiekt nowoczesny i funkcjonalny, który w najbliższych dniach ponownie udowodni, że może sprostać przygotowaniu najbardziej wymagających wydarzeń. Udowodniła to realizacja w dniach 9-11 maja w przestrzeniach EXPO Kraków 28. Konferencji Europejskiego Towarzystwa Leczenia Ran EWMA – największej z dotychczas zrealizowanych w obiekcie konferencji.
 

Rozmowy na temat miejsca, które w pełni sprostałoby wysokim wymaganiom stawianym przez organizatorów trwały od 2014 roku, co pokazuje jak istotny był dobór odpowiedniej przestrzeni. Ostatecznie okazało się, że EXPO Kraków to jedyny w regionie obiekt potrafiący spełnić oczekiwania, jakie niesie za sobą organizacja tak szeroko zakrojonego wydarzenia – konferencji połączonej z dużą wystawą.
 
Wydarzenie pdbyło się w dziewięciu salach konferencyjnych, z których dwie (mieszczące 600 osób) zostały wybudowane w EXPO Kraków specjalnie na potrzeby tego wydarzenia.
 
Części konferencyjnej towarzyszyła imponująca wystawa producentów i dostawców sprzętu medycznego oraz produktów do pielęgnacji i leczenia ran. Halę Dunaj i Wisła wypełni w sumie blisko 120 stoisk.
 
O najważniejszych wynikach badań i odkryciach naukowych w medycynie zabiegowej debatowali specjaliści z całego świata. Łącznie w wydarzeniu wzięło ok. 3500 osób, co sprawiło, że była to największa z dotychczasowych realizacji konferencyjnych w EXPO Kraków.
 
Jesteśmy dumni, że w tych dniach w EXPO Kraków gościliśmy tak wielu wybitnych przedstawicieli świata nauki.

 

Nasze usługi

Od 20 lat współpracujemy ze środowiskiem naukowym i biznesowym organizując wszelkie rodzaje spotkań. Znajomość branży i dobre kontakty z podwykonawcami  owocuje ciekawymi eventami, które odbywają się w różnych lokalizacjach.

 

więcej

Realizacje

Mamy doświadczenie w realizacji międzynarodowych kongresów dla tysięcy uczestników. Organizujemy także niewielkie wydarzenia dla kilkudziesięciu osób. Część wydarzeń organizujemy we własnym obiekcie - Międzynarodowym Centrum Targowym EXPO Kraków, część - w zależności od potrzeb klienta -  w innych atrakcyjnych miejscach, nie tylko w Małopolsce. 

 

 

więcej

 

Wybrane referencje

Przeczytaj opinie naszych klietnów. 

 

 

 

więcej
 

 

Nasi Klienci

 

Zobacz, kto już z nami współpracuje.

 

 

 

więcej

 

Kontakt


Masz pytania?
Skontaktuj się z nami! Poznaj nasz zespół!

 

więcej