O firmie

Targi w Krakowie - fasada

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Jesteśmy największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów.

Firma od lat organizuje najważniejsze, branżowe imprezy.

Co nas cechuje?


DOŚWIADCZENIE
​I PONAD 20 LAT TRADYCJI


PROFESJONALIZM
​I RZETELNOŚĆ


INNOWACYJNOŚĆ
​I ZNAJOMOŚĆ TRENDÓW

                  

NOWOCZESNY OBIEKT EXPO KRAKÓW

Nasze targi

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii 
HORECA®/
GASTROFOOD®

BookLajk - Targi Książek i Zabawek Edukacyjnych dla Dzieci
ThinkAnimal - Targi Akcesoriów i Żywności dla Zwierząt
GLUTEN FREE EXPO

Do targów B2B zaliczamy także organizowane przez nas w Warszawie targi PACKAGING INNOVATIONS. Wciąż rozwijamy naszą ofertę targową!

Międzynarodowe Targi Książki 2016

Światowy poziom EXPO KrakówTargi w Krakowie są właścicielem i wyłącznym operatorem Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. EXPO Kraków powstało z myślą o organizacji szerokiego spektrum wydarzeń, takich jak: targi, kongresy, konferencje, spotkania i prezentacje biznesowe oraz eventy.Główną zaletą nowego obiektu jest jego wielofunkcyjny charakter. Duża (14 000 m2) otwarta przestrzeń, w tym dwie sale o powierzchni odpowiednio 4000 i 5000 metrów kwadratowych, z powodzeniem pomieszczą targi, wystawy i konferencje. Sala wystawiennicza, która może zostać przekształcona w audytorium, pomieści 5000 osób. EXPO Kraków składa się także z kilku klimatyzowanych, modułowych sal konferencyjnych, przestronnego holu i restauracji.

​W zaledwie pół roku od otwarcia EXPO Kraków gościło niemal 200 tysięcy osób!​

Międzynarodowy wymiar Targów w Krakowie

   
W 2011 roku firma została członkiem prestiżowej światowej organizacji, jaką jest Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI (The Global Association of the Exhibition Industry), zrzeszające wiodących organizatorów targów i właścicieli terenów targowych. Obecnie UFI ma ponad 550 członków w 84 krajach na całym świecie. Warto podkreślić, że członkami organizacji jest tylko czterech organizatorów targów z Polski, w tym Targi w Krakowie!

Ponadto od kilku lat jesteśmy członkiem ICCA – Międzynarodowego Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów, gwarantującego najwyższy poziom organizowanych spotkań.

Targi w Krakowie - hala Wisła

Nasza historia