TARGI W KRAKOWIE - SUKCES ZACZYNA SIĘ OD SPOTKAŃ
Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. Od ponad 26 lat organizujemy kilkanaście międzynarodowych, branżowych imprez, nieustannie poszerzając i unowocześniając sprawdzoną formułę targów, reagując na potrzeby rynku i kreując targowe trendy.


Dlatego Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie ® wyrosły na najważniejszą w Polsce imprezę branży wydawniczo-księgarskiej, a Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® przeobraziły się z małej imprezy lokalnej w najistotniejsze wydarzenie dedykowane dentystyce w Europie Środkowo-Wschodniej. A to dopiero początek tej historii…
Misja firmy


W Targach w Krakowie wierzymy w siłę spotkań. Chcemy tworzyć wydarzenia, które łączą przedsiębiorców i inspirują do rozwoju. Od 25 lat kierujemy się rzetelnością, stawiając w centrum swojej uwagi ludzi – klientów, parterów biznesowych i pracowników.


• Nieustannie poszerzamy i unowocześniamy sprawdzoną formułę targów i kongresów ze szczególnym uwzględnieniem nowych technologii komunikacji.


• Szukamy nowych tematów wydarzeń elastycznie reagując na zmiany zachowań klientów.


• Nasze wydarzenia pomagają zdobywać wiedzę i budować kontakty, gdyż wierzmy, że to jest gwarancją sukcesu.


• Stawiamy na indywidualne podejście do naszych klientów i pracowników.


• Wykorzystując liczne atuty Krakowa i Małopolski łączymy polskich przedsiębiorców i naukowców z firmami z całego świata.


Wizja


Wspólnie z naszymi parterami biznesowymi chcemy dawać impuls do rozwoju firmom, które biorą udział w organizowanych przez nas wydarzeniach (i całym branżom), a tym samym wpływać na przyszłość całej gospodarki. Nowe kontakty biznesowe i wiedza zdobyta na targach zaowocują w przyszłości skutecznym i odpowiedzialnym prowadzeniem biznesu.


Należymy do:


POLSKIEJ IZBY

PRZEMYSŁU TARGOWEGO


jedynego branżowego
stowarzyszenia, skupiającego
organizatorów targów, operatorów
obiektów oraz fi rmy świadczące
specjalistyczne usługi targowe


UFI - THE GLOBAL ASSOCIATION
OF THE EXHIBITION INDUSTRY


prestiżowej światowej organizacji
(Światowe Stowarzyszenie Przemysłu
Targowego) zrzeszającej wiodących
organizatorów targów i właścicieli
terenów targowych


ICCA - MIĘDZYNARODOWEGO
STOWARZYSZENIA
KONFERENCJI I KONGRESÓW


gwarantującego najwyższy
poziom organizowanych
spotkań

NIE TYLKO TARGI I NIE TYLKO W KRAKOWIEWiększość naszych imprez odbywa się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, ale z powodzeniem organizujemy również eventy w całej Polsce.
​Od lat cyklicznie realizujemy targi w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Bydgoszczy. Ważnym elementem naszej działalności jest organizacja międzynarodowych kongresów i konferencji dla zewnętrznych podmiotów – zajmuje się tym wyspecjalizowany
Dział PCO.


Wierzymy w siłę spotkań. Targi i konferencje zmieniają formuły, ale w centrum zawsze pozostaje człowiek. Co jeszcze decyduje o sukcesie wydarzeń? W 2014 roku na własnej skórze przekonaliśmy się, że istnieje połączenie idealne. Mamy na myśli moment, gdy doświadczony zespół organizacyjny dostaje do dyspozycji najnowocześniejszy obiekt targowo-kongresowy. A ten wybudowaliśmy sami…

EXPO KrakówStolica Małopolski od lat jest jednym z najważniejszych celów turystyki – również biznesowej. Podczas gdy w kawiarniach na Rynku Głównym i Kazimierzu trwają spotkania przy kawie, w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbywają się spotkania w skali makro. Targi w Krakowie są bowiem właścicielem i wyłącznym operatorem największego na południu Polski obiektu zaprojektowanego z myślą o organizacji niewyobrażalnie szerokiego spektrum wydarzeń!


Główną zaletą EXPO Kraków jest jego wielofunkcyjny charakter. Duża (
14 000 m2), otwarta przestrzeń z powodzeniem pomieści targi, wystawy i konferencje. Hala wystawiennicza może zostać przekształcona w audytorium dla 5000 osób. W EXPO Kraków znajduje się także kilka klimatyzowanych, modułowych sal konferencyjnych, przestronne lobby i restauracja.

Dołącz do nas!    Zobacz program praktyk i staży >


REALIZOWANE PROJEKTY
1. "Rozwój działalności eksportowej firmy w Krakowie Sp. z o.o. na docelowych rynkach zagranicznych"

Targi w Krakowie realizują projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Rozwój działalności eksportowej firmy w Krakowie Sp. z o.o. na docelowych rynkach zagranicznych"


​Projekt jest realizowany do 31 marca 2020 r. Jego celem projektu jest umiędzynarodowienie usług na rynkach zagranicznych poprzez udział w roli wystawcy w trzech imprezach targowo-wystawienniczych:

IMEX we Frankfurcie (Niemcy), odbywającej się w terminie 21-23 maja 2019

IBTM World w Barcelonie (Hiszpania), odbywającej się w terminie 19-21 listopada 2019

Convene w Wilnie (Litwa), odbywającej się w terminie 12-13 lutego 2020.Spodziewane efekty:

Ekspansja międzynarodowa, polegająca na wejściu z ofertą na nowe rynki zagraniczne, na których firma nie była dotychczas obecna.

Dofinansowanie projektu z UE:  62 212,50 zł
Całkowita wartość projektu: 162 595,50 zł
2. "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość"


Firma Targi w Krakowie Sp. z o.o. uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.


Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.


Firma otrzymała grant w wysokości: 432 000 PLN 3. "Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020"

Firma Targi w Krakowie Sp. z o.o. podpisała umowę o dofinansowanie Projektu: „Dotacja na kapitał obrotowy dla Targi w Krakowie Sp. z o.o.”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


Celem Projektu jest wsparcie utrzymania działalności gospodarczej średniego przedsiębiorcy, który na skutek wystąpienia pandemii COVID-19, w dniu udzielenia pomocy znajduje się w trudnej sytuacji lub odnotował spadek obrotów.

Firmie przyznano wsparcie w wysokości: 128 502,39 PLN