O nas

28 lat doświadczenia

Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. Od 28 lat organizujemy międzynarodowe, branżowe imprezy, nieustannie poszerzając i unowocześniając sprawdzoną formułę targów, reagując na potrzeby rynku i kreując targowe trendy.

Chcesz poznać naszą historię?

Kliknij tutaj

 

 

EXPO Kraków Targi, osoby zwiedzające

Nasza misja i wizja

W Targach w Krakowie wierzymy w siłę spotkań. Chcemy tworzyć wydarzenia, które łączą przedsiębiorców i inspirują do rozwoju. Od 28 lat kierujemy się rzetelnością, stawiając w centrum swojej uwagi ludzi – klientów, parterów biznesowych i pracowników. 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Należymy do

Należymy do

slider-expo-krakow-hala-targowa-ekspozycja-kongresy-krakow.jpg

Dołącz do nas

Interesuje Cię organizacja eventów i praca w branży MICE? Lubisz uczyć się i rozwijać swoje kompetencje? Umiesz znajdować rozwiązania w nawet najtrudniejszych sytuacjach i cenisz sobie współpracę z innymi?

Zobacz więcej

 

Dofinansowania

dofinansowanie-PL.png [55.36 KB]

1. "Rozwój działalności eksportowej firmy w Krakowie Sp. z o.o. na docelowych rynkach zagranicznych"
Targi w Krakowie realizują projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Rozwój działalności eksportowej firmy w Krakowie Sp. z o.o. na docelowych rynkach zagranicznych".

​Projekt jest realizowany do 31 marca 2020 r. Jego celem projektu jest umiędzynarodowienie usług na rynkach zagranicznych poprzez udział w roli wystawcy w trzech imprezach targowo-wystawienniczych:
IMEX we Frankfurcie (Niemcy), odbywającej się w terminie 21-23 maja 2019
IBTM World w Barcelonie (Hiszpania), odbywającej się w terminie 19-21 listopada 2019
Convene w Wilnie (Litwa), odbywającej się w terminie 12-13 lutego 2020.

Spodziewane efekty:
Ekspansja międzynarodowa, polegająca na wejściu z ofertą na nowe rynki zagraniczne, na których firma nie była dotychczas obecna.
Dofinansowanie projektu z UE: 62 212,50 zł
Całkowita wartość projektu: 162 595,50 zł

2. "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość"

Firma Targi w Krakowie Sp. z o.o. uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Firma otrzymała grant w wysokości: 432 000 PLN

3. "Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020"

Firma Targi w Krakowie Sp. z o.o. podpisała umowę o dofinansowanie Projektu: „Dotacja na kapitał obrotowy dla Targi w Krakowie Sp. z o.o.”, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Celem Projektu jest wsparcie utrzymania działalności gospodarczej średniego przedsiębiorcy, który na skutek wystąpienia pandemii COVID-19, w dniu udzielenia pomocy znajduje się w trudnej sytuacji lub odnotował spadek obrotów.

Firmie przyznano wsparcie w wysokości: 128 502,39 PLN