Szukaj:
defrgb

18. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie za nami! Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie (60 000 zwiedzających), za piękne stoiska (700 wystawców), za krzepiące newsy w prasie, radio i telewizji, za konstruktywną krytykę, za trzymanie kciuków za przyszłą (jeszcze lepszą) 19. edycję Targów, która odbędzie się w dniach 22-25 października 2015 r.! Do zobaczenia!

 

Targi to idealne miejsce do promocji, budowania marki, prezentacji nowościi kontaktów z klientem i sprzedaży.

Weź udział w Targach >>>

  • Sobota i niedziela w obiektywie [ZDJĘCIA]

    EXPO Kraków wypełniło się po brzegi. Plejada znanych pisarzy z Polski i zagranicy, znani artyści, dziennikarze, wydawcy oraz tłumy czytelników z całego świata. Trwa wielkie literackie święto w Krakowie.
  • Pierwsza Dama wśród książek

    Targi odwiedziła Pierwsza Dama Anna Komorowska. Pani Prezydentowa na pytanie, jak sie jej podoba na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie odpowiedziała: „Przede wszystkim imponująca  frekwencja, ale też i oferta godna tej frekwencji. Cudownie, że tylu Polaków interesuje się książką i przygodzi na targi. Piękny dzień dzisiaj tutaj w Krakowie. To niesamowite, że tyle osób przyszło do EXPO Kraków ściągniętych magią książki. Naprawdę bardzo przyjemnie przeciskać się przez tłum wielbicieli książek.”