Szukaj:
defrgb

18. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie za nami! Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie (60 000 zwiedzających), za piękne stoiska (700 wystawców), za krzepiące newsy w prasie, radio i telewizji, za konstruktywną krytykę, za trzymanie kciuków za przyszłą (jeszcze lepszą) 19. edycję Targów, która odbędzie się w dniach 22-25 października 2015 r.! Do zobaczenia!

 

Targi to idealne miejsce do promocji, budowania marki, prezentacji nowościi kontaktów z klientem i sprzedaży.

Weź udział w Targach >>>

  • Kamera, akcja!

    18. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie okiem kamery. Po raz pierwszy międzynarodowe, po raz pierwszy w EXPO Kraków, po raz pierwszy z rekordową liczbą 60 tysięcy zwiedzających! W tym roku, podczas 18. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie panowała wyjątkowa atmosfera! Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej!
  • Wiemy, kto wygrał tablet

    „Zmobilizowani!” – tak jednym słowem można określić efekt, jaki wywołała nowa aplikacja targowa EXPO Kraków, którą zaprezentowano podczas tegorocznej edycji  Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Hasło „Zmobilizowani!” zwyciężyło w konkursie dla użytkowników aplikacji, a jego autorka wygrała tablet Samsung Galaxy Tab 3.