Szukaj:
frgb

19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 22-25 października 2015 r. Targi, wpisując się w program promocji czytelnictwa, są otwarte dla szerokiej publiczności, a w trakcie ich trwania wystawcy prowadzą sprzedaż detaliczną książek tradycyjnych i elektronicznych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.

Targi to idealne miejsce do promocji, budowania marki, prezentacji nowościi kontaktów z klientem i sprzedaży.

Weź udział w Targach >>>

 

Targi są firmowym znakiem miasta. Strefą promocji dobrej książki, miejscem spotkań, wymiany myśli i dyskusji.

Odwiedź Targi >>>

 • Jestem blogerem. Wybieram się na 19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

  Jeśli prowadzisz blog i Twój blog obraca się wokół literatury, już dziś wpisz do kalendarza datę zbliżającej się 19. edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie (22-25.10.), na której poczujesz się jak ryba w wodzie czy też mol w książkach.
 • Szanowni Państwo, nagrodę otrzymuje...!

  Tradycją stało się, że podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie rozstrzygane są najważniejsze polskie plebiscyty i konkursy związane z branżą wydawniczo-księgarską, jak i te dedykowane zwiedzającym imprezy. Terminy rozstrzygnięć podajemy poniżej. Ciekawe, kto zwycięży?
 • Goście 19. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie

  Temperatura rośnie. Wakacje w pełni. Do Targów pozostało niespełna 8 tygodni. Jeśli sen z powiek spędza Ci pytanie, kto będzie gościem tegorocznej edycji imprezy, konieczne przeczytaj tę aktualność do końca.
 • Zlecenie na pisarza

  Czy można napisać dobrą książkę na zamówienie? Tak! Udowodnił to Hubert Klimko-Dobrzaniecki swoim "Preparatorem" o mordercy i nekrofilu z Łodzi, potwierdził Łukasz Orbitowski "Inną duszą". Ten drugi za temat powieści obrał sobie zbrodnie popełnione pod koniec lat 90. w Bydgoszczy.*