Szukaj:
gb

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie - cykliczna, dedykowana branży wydawniczo-księgarskiej impreza organizowana od 1997 r. w Krakowie przez Targi w Krakowie Sp. z o.o. Targi, wpisując się w program promocji czytelnictwa, są otwarte dla szerokiej publiczności, a w trakcie ich trwania wystawcy prowadzą sprzedaż detaliczną książek tradycyjnych i elektronicznych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.

Targi to idealne miejsce do promocji, budowania marki, prezentacji nowościi kontaktów z klientem i sprzedaży.

Weź udział w Targach >>>

 

Targi są firmowym znakiem miasta. Strefą promocji dobrej książki, miejscem spotkań, wymiany myśli i dyskusji.

Odwiedź Targi >>>

 • Konkurs. Z torbą pod pachą

  Trendy na wiosnę i lato 2015 to: styl retro, hippie, kolorowe disco garnitury, kwieciste jedwabne suknie oraz kreacje w stylu boho. Wracają spodnie dzwony, na wybiegach króluje trudny żółty i buty galdiatorki. Dorzucamy kamyczek do modowego ogródka. Must have sezonu wiosna-lato 2015 to targowa płócienna eko torba.
 • Formularze zgłoszeniowe - co i jak?

  Chcesz wziąć udział w 19. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie? Przed Tobą zatem wypełnienie formularzy zgłoszeniowych. Patrzysz na druki zamówień i zastanawiasz się, od czego zacząć. Spokojnie. Nie takie formularze straszne, jak się wydają.   
 • Interaktywnie

  Badania przeprowadzone przez CBOS pokazują, że Polacy wierzą w siłę rozmowy. Ale jak wiadomo, by słowo stało się ciałem, czasem sama wiara nie wystarczy. Trzeba jeszcze umieć tę siłę wykorzystać.
 • Lektura dla zuchwałych

  (Prawie i chyba) nikogo nie trzeba przekonywać, że czytanie jest fajne. Że nie tylko rozwija wyobraźnię i wzbogaca słownictwo, ale także ćwiczy koncentrację i skupienie oraz szlifuje wiedzę ortograficzną. Czytanie uwrażliwia, wzmacnia kręgosłup (moralny), uczy uważności.