Szukaj:
frgb

19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 22-25 października 2015 r. Targi, wpisując się w program promocji czytelnictwa, są otwarte dla szerokiej publiczności, a w trakcie ich trwania wystawcy prowadzą sprzedaż detaliczną książek tradycyjnych i elektronicznych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.

Targi to idealne miejsce do promocji, budowania marki, prezentacji nowościi kontaktów z klientem i sprzedaży.

Weź udział w Targach >>>

 

Targi są firmowym znakiem miasta. Strefą promocji dobrej książki, miejscem spotkań, wymiany myśli i dyskusji.

Odwiedź Targi >>>

 • Zwiedzający jak malowany

  19. edycję Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie odwiedziło 60 000 gości. Ta liczba robi wrażenie, ale trudno ją sobie wyobrazić, przełożyć na coś konkretnego i zdać sprawę z jej faktycznej wagi. Na usta ciśnie się pytanie: 60 000, czyli tak naprawdę ile?
 • Spełniony sen wydawcy

  Co warto wiedzieć? Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to literacki fenomen, który dzięki profesjonalnemu organizatorowi, sprawdzonej formule, świetnej lokalizacji (gdzie? w EXPO Kraków), sile różnorodności, rozwojowi i kreatywności, potwierdza tezę, że czytanie to najprzyjemniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.
 • Nadeszła wiosna...

  Nadeszła wiosna. Znowu Zbawiciel daje się zrodzić zwykłej kobiecie. Na zwinnych skrzydłach do niej zlatuje raz jeszcze Gabriel i przekazuje dobrą Nowinę. - Erik Johan Stagnelius. Wbrew pogodzie, na przekór deszczowi, mimo wichur, nie bacząc na chłód życzymy Wam na święta Wielkiej Nocy spokoju, uważności i pogody… ducha! 
 • Weź to w pakiecie

  Mając na uwadze, jak ważną rolę odgrywa skuteczna i na właściwą miarę skrojona kampania promocyjna, przygotowaliśmy dla wystawców jesiennej imprezy cztery pakiety promocyjne: www, druk, outdoor i mix.