Szukaj:
frgb

19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 22-25 października 2015 r. Targi, wpisując się w program promocji czytelnictwa, są otwarte dla szerokiej publiczności, a w trakcie ich trwania wystawcy prowadzą sprzedaż detaliczną książek tradycyjnych i elektronicznych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.

Targi to idealne miejsce do promocji, budowania marki, prezentacji nowościi kontaktów z klientem i sprzedaży.

Weź udział w Targach >>>

 

Targi są firmowym znakiem miasta. Strefą promocji dobrej książki, miejscem spotkań, wymiany myśli i dyskusji.

Odwiedź Targi >>>

 • Weźże poczytaj Merkuriusza!

  Merkuriusz to periodyk wydawany przez Targi w Krakowie dwa razy do roku, zajmuje mało miejsca (20,5 x 27 cm), a dzięki dużej zawartości ciekawej treści (artykuły, wywiady, podsumowania, zapowiedzi, opinie) idealnie nadaje się do poczytania w tramwaju, autobusie, podczas przerwy w pracy, tuż przed snem czy zaraz po przebudzeniu.
 • O Litwie, dalibógże, mniej wiem, niż o Chinach...

  ... pisał w III cz. Dziadów Adam Mickiewicz. A wystarczy przecież wyjechać za miedzę, by poznać jednego z naszych najbliższych sąsiadów. W dniach 22-25 października nie będziesz musiał przekraczać granicy, by znaleźć się "wśród pagórków leśnych i łąk zielonych, szeroko nad błękitnym Niemnem rozciągnionych".
 • W 80 światów dookoła Targów

  Podczas zeszłorocznych Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie zafundowaliśmy zwiedzającym wycieczkę (prawie) dookoła świata. Trasę naszej ekskursji wyznaczyły zagraniczne wydawnictwa, które w dniach 23-26 października gościliśmy w EXPO Kraków.
 • Z podziałem na miasta

  Co roku, jeszcze przed rozpoczęciem Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, podajemy liczbę wystawców. Liczba ta rośnie do pierwszego dnia Targów, stąd ostateczną liczbę firm biorących udział w danej edycji imprezy zawiera potargowy raport.