Szukaj:
frgb

19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 22-25 października 2015 r. Targi, wpisując się w program promocji czytelnictwa, są otwarte dla szerokiej publiczności, a w trakcie ich trwania wystawcy prowadzą sprzedaż detaliczną książek tradycyjnych i elektronicznych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.

Targi to idealne miejsce do promocji, budowania marki, prezentacji nowościi kontaktów z klientem i sprzedaży.

Weź udział w Targach >>>

 

Targi są firmowym znakiem miasta. Strefą promocji dobrej książki, miejscem spotkań, wymiany myśli i dyskusji.

Odwiedź Targi >>>

 • Mid season S A L E

  Rynek przyzwyczaił nas do wyprzedaży sezonowych. Wzrok kilka razy do roku przykuwa przyklejany do witryn sklepowych napis SALE. Stąd i my w przededniu lata, w oczekiwaniu na jesień, zachęcamy do zwrócenia uwagi na nasze S A L E.  
 • 1. urodziny EXPO Kraków - KONKURS!

  Weekend w Krakowie? Obiad w dobrej restsuracji? A może bilety na wydarzenia w EXPO Kraków? Takie nagrody czekają na uczestników konkursu zoorganizowanego z okazji pierwszych urodzin EXPO Kraków. Wystarczy odgadnąć, ile wydarzeń odbyło się u nas od otwarcia (od 1 maja 2014 do 1 maja 2015). Weź udział w konkursie>>
 • Zmarł Profesor Piotr Piotrowski

  Zmarł Profesor Piotr Piotrowski, historyk sztuki, były dyrektor Muzeum Narodowego w Warszawie, pracownik naukowy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, laureat Konkursu o Nagrodę im. Jana Długosza za książkę Awangarda w cieniu Jałty.
 • UWAGA!!! Zmiana numeru konta bankowego Targów w Krakowie

  Uwaga! Pilna informacja. Przeczytaj koniecznie. Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 maja 2015 r. zmienia się bank obsługujący numer rachunku bankowego Targów w Krakowie Sp. z o.o.