Szukaj:
frgb

19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 22-25 października 2015 r. Targi, wpisując się w program promocji czytelnictwa, są otwarte dla szerokiej publiczności, a w trakcie ich trwania wystawcy prowadzą sprzedaż detaliczną książek tradycyjnych i elektronicznych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.

Targi są firmowym znakiem miasta. Strefą promocji dobrej książki, miejscem spotkań, wymiany myśli i dyskusji.

Odwiedź Targi >>>

 • Salon Książki Przyrodniczej w IB PAN

  Instytut Botaniki im. W. Szafera Polskiej Akademii Nauk zaprasza wszystkich miłośników literatury o tematyce przyrodniczo-biologicznej do Salonu Książki Przyrodniczej, podczas trwania 19-tych Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.
 • Poznajcie robota Tech. Zapraszamy do wspólnej zabawy

  Robot recytujący fragmenty znanych literackich dzieł ? Na 19. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie wszystko jest możliwe. Z tym sympatycznym robotem będzie można spotkać się już niebawem podczas targów. Zanim jednak poznacie Państwo robota  osobiście, zachęcamy do wspólnej zabawy.
 • Przed przyjazdem - INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

  Wybierasz się na 19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie? Sprawdź, jak dojechać, czym dojechać, gdzie zaparkować i czego możesz się spodziewać. Co każdy zwiedzający wiedzieć powinien?
 • Wybory parlamentarne 25.10.2015 (niedziela, 4. dzień Targów)

  25.10.2015 odbędą się wybory parlamentarne. Informujemy, że punkt wyborczy, położony najbliżej EXPO Kraków, znajduje się w Szkole Podstawowej nr 156 przy ul. Centralnej 39. Do 23.10. można złożyć wniosek o wydanie zaświadczenia o prawie do głosowania w dowolnym lokalu wyborczym w kraju. Szczegóły >>>