Szukaj:
frgb

19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 22-25 października 2015 r. Targi, wpisując się w program promocji czytelnictwa, są otwarte dla szerokiej publiczności, a w trakcie ich trwania wystawcy prowadzą sprzedaż detaliczną książek tradycyjnych i elektronicznych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.

Targi to idealne miejsce do promocji, budowania marki, prezentacji nowościi kontaktów z klientem i sprzedaży.

Weź udział w Targach >>>

 

Targi są firmowym znakiem miasta. Strefą promocji dobrej książki, miejscem spotkań, wymiany myśli i dyskusji.

Odwiedź Targi >>>

 • Nina George rozzuchwala Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

  Jak zapewne pamiętacie cytat „Czytanie czyni zuchwałym”, zaczerpnięty z książki Niny George Lawendowy pokój, promuje tegoroczną edycję Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.
 • ::Ostatnie wolne lokalizacje::

  Zgłoszenia na tegoroczne Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie przyjmujemy do końca lipca. Nie daj się jednak zwieść nadmiarowi czasu i już dziś zgłoś udział w Targach. Tym bardziej, że dysponujemy ostatnimi wolnymi lokalizacjami. Zatem kto pierwszy, ten... bierze udział w imprezie!
 • W EXPO Kraków możesz więcej

  Do Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie pozostały prawie cztery miesiące. Nie tracąc czasu już teraz zastanów się, z jakich możliwości reklamowych podczas Targów chcesz skorzystać. Wyjdź poza schematy. Zaskocz pozostałych wystawców, zwiedzających i … siebie!
 • Nie stój w kolejce, kup bilet online

  Online nie zwiedzisz Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie (pewne rzeczy powinny pozostać dostępne jedynie „w realu”), ale bez problemu i to już na prawie cztery miesiące przed imprezą możesz kupić przez internet bilet na Targi.