Szukaj:
frgb

19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 22-25 października 2015 r. Targi, wpisując się w program promocji czytelnictwa, są otwarte dla szerokiej publiczności, a w trakcie ich trwania wystawcy prowadzą sprzedaż detaliczną książek tradycyjnych i elektronicznych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.

Targi są firmowym znakiem miasta. Strefą promocji dobrej książki, miejscem spotkań, wymiany myśli i dyskusji.

Odwiedź Targi >>>

 • Za nami Targi - przed nami Targi

  Z pewnością większość z Was wciąż czyta książki zakupione podczas 19. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, ma świeżo w pamięci spotkania z autorami, przegląda zdjęcia zrobione w dniach 22-25 października w EXPO Kraków.  
 • Konkursy podczas Targów - laureaci

  Tradycją stało się, że podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie rozstrzygane są najważniejsze polskie plebiscyty i konkursy związane z branżą wydawniczo-księgarską, jak i te dedykowane zwiedzającym imprezy. Poniżej przedstawiamy listę laureatów konkursów organizowanych w ramach Targów.
 • Monitoring mediów - 19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

  19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie wywołały szeroki rezonans w mediach. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z monitoringiem mediów w kontekście październikowej imprezy. Monitoring mediów został zrealizowany przez Grupę PRC.
 • Radość czytania – za nami 19. edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie

  Niewiarygodne, ale tutaj w Krakowie, jak nigdzie indziej, widać ogromną radość wynikającą z zabawy ze słowem pisanym. To mi się podoba, że są tu nie tylko zabawne książki, ale Targi są okazją do przyjemnego przeżycia – słowa prof. Jerzego Bralczyka doskonale oddają klimat minionych 4 dni w EXPO Kraków.