Szukaj:
frgb

19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 22-25 października 2015 r. Targi, wpisując się w program promocji czytelnictwa, są otwarte dla szerokiej publiczności, a w trakcie ich trwania wystawcy prowadzą sprzedaż detaliczną książek tradycyjnych i elektronicznych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.

Targi to idealne miejsce do promocji, budowania marki, prezentacji nowościi kontaktów z klientem i sprzedaży.

Weź udział w Targach >>>

 

Targi są firmowym znakiem miasta. Strefą promocji dobrej książki, miejscem spotkań, wymiany myśli i dyskusji.

Odwiedź Targi >>>

 • Goście 19. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie

  Temperatura rośnie. Wakacje w pełni. Do Targów pozostało niespełna 12 tygodni. Jeśli sen z powiek spędza Ci pytanie, kto będzie gościem tegorocznej edycji imprezy, konieczne przeczytaj tę aktualność do końca.
 • Zlecenie na pisarza

  Czy można napisać dobrą książkę na zamówienie? Tak! Udowodnił to Hubert Klimko-Dobrzaniecki swoim "Preparatorem" o mordercy i nekrofilu z Łodzi, potwierdził Łukasz Orbitowski "Inną duszą". Ten drugi za temat powieści obrał sobie zbrodnie popełnione pod koniec lat 90. w Bydgoszczy.*
 • ::NOWOŚĆ:: Salonik Literacki Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie

  Chcesz zorganizować spotkanie z autorem podczas 19. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie? Masz trzy opcje. Zastanów się, która z nich najlepiej spełni Twoje oczekiwania, będzie najbardziej atrakcyjna dla zwiedzających i, co najważniejsze, najbardziej przypadnie do gustu głównemu zainteresowanemu, czyli autorowi.
 • Program towarzyszący – kwestie techniczne dla WYSTAWCÓW

  Rokrocznie program towarzyszący Targom to spotkania z autorami na stoiskach, dyskusje i spotkania w salach seminaryjnych, wystawy, rozstrzygnięcia najważniejszych polskich konkursów branżowych oraz wydarzenia na terenie całego Krakowa.