Targi HORECA® oficjalnym partnerem Bocuse d'Or Poland!

06.06.2023

W tym roku już po raz trzeci Targi HORECA® będą miejscem starcia kulinarnych mistrzów w konkursie Bocuse d'Or Poland 2023.

bocusedorofficialpartner.png [346.39 KB]Targi HORECA i Bocuse d'Or Poland tworzą wspólnie kulinarną historię

9 listopada 2023 w EXPO Kraków odbędą się krajowe eliminacje najważniejszego i największego konkursu kulinarnego na świecie Bocuse d'Or. Już po raz trzeci organizatorzy Bocuse d'Or Poland powierzyli współtworzenie tego wyjątkowego wydarzenia Targom HORECA®.

Targi HORECA w Krakowie to nasz sprawdzony Partner od 2019 roku. Miejsce, które wpisało się w kalendarz polskich eliminacji Bocuse d’Or, a mega profesjonalny zespół czuwa, aby to wyjątkowe wydarzenie miało oprawę godną nr.1 konkursu kulinarnego w Polsce i na świecie. To gwarantują nam Targi HORECA w Krakowie …- powiedział Jacek Krawczyk prezes zarządu Bocuse d’Or Poland.

 

Ideą konkursu Bocuse d'Or jest zebranie 24 młodych, najbardziej obiecujących szefów kuchni z całego świata. Przygotowują oni przed publicznością, w ciągu 5h i 35 min dania, które zostaną ocenione w wielkim finale przez znakomite jury, złożone z najwybitniejszych szefów kuchni na świecie. 

W polskich eliminacjach (listopad 2023 -Targi HORECA) do wielkiego finału Bocuse d'Or w Lyonie (styczeń 2025) weźmie udział maksymalnie 6 kucharzy, którzy zostaną wyłonieni w preselekcji 12 czerwca 2023 roku w Warszawie.

Życzymy powodzenia wszystkim kandydatom!