Zarząd

zarzad-firmy-targi-w-krakowie.jpg [686.56 KB]

 

 • Targi-w-Krakowie-Grazyna-Grabowska (1).jpg

  Grażyna Grabowska

  Prezes Zarządu

  Współzałożycielka Targów w Krakowie. Magister filologii polskiej i filmoznawstwa na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, absolwentka podyplomowych studiów z zakresu public relations. Od 1990 do 1993 roku kierownik działu kultury i zastępca sekretarza redakcji oddziału krakowskiego „Gazety Wyborczej”, w latach 1993-1996 szef działu reklamy w CRACOW EXPO CENTER. Członek założyciel Fundacji na Rzecz Rozwoju Kultury, członek założyciel Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Organizatorów Targów. Od 2004 członek Komisji Rewizyjnej Polskiej Izby Przemysłu Targowego, a następnie Rady PIPT, od 2015 wiceprezes Rady PIPT. W 2013 r. otrzymała odznakę honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej” oraz Srebrny Krzyż Zasługi od prezydenta Bronisława Komorowskiego, w maju 2014 r. order „Honoris Gratia”. Rok później została wyróżniona odznaką honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki. W firmie nadzoruje działy organizacji targów oraz dział promocji. Lubi wypoczywać z dala od miejskiego zgiełku, kocha filmy i jazz, pasjonuje się genealogią.

   

 • Targi-w-Krakowie-Ewa-Woch (1).jpg

  Ewa Woch

  Wiceprezes

  Współzałożycielka i wiceprezes firmy Targi w Krakowie. Od ponad 25 lat pracuje w branży targowo-kongresowej. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Polsko-Francuskiej Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Lille. W latach 2008-2015 Dyrektor Zarządzający easyFairs Poland Sp. z o.o. Wyróżniona medalem Honoris Gratia za zasługi dla miasta Krakowa, laureatka konkursu Lider Małopolski 2015 w kategorii Manager Roku,  członek Rady Izby Przemysłowo Handlowej w Krakowie. W firmie koncentruje się na współpracy z partnerami z kraju i zagranicy, kreowaniu nowych imprez targowych i kongresowych, nadzoruje Dział Kongresów (PCO) oraz Dział Wynajmów EXPO KRAKÓW. W życiu prywatnym największą jej pasją są podróże zwłaszcza te na końce świata. Z  kontynentów nie była tylko na Antarktydzie, ale ta też jest w planach!

   

 • Targi-w-Krakowie-Pawel-Niklinski (2).jpg

  Paweł Nikliński

  Wiceprezes

  Współzałożyciel firmy Targi w Krakowie. Magister informatyki na Wydziale Matematyki i Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 1989 -1998 prezes i współwłaściciel DEXTER Sp. z o.o., jednego z pierwszych prywatnych Biur Kongresowych w Polsce. W roku 1991 Stypendysta SASAKAWA PEACE FUNDATION w Tokio. Od 1990 roku członek Junior Chamber International, w roku 1994 lokalny prezydent organizacji, od roku 1996 jej senator. Laureat Krakowskiego Dukata w roku 1997. Od 1996 roku członek Stowarzyszenia Klub Krakowski, zrzeszającego osoby związane z aktywnością gospodarczą, akademicką oraz społeczną, działające na rzecz rozwoju społeczno- gospodarczego Krakowa i regionu, w latach 2014 – 2018 roku wiceprezes Stowarzyszenia, a w latach 2018 – 2022 prezes Stowarzyszenia. Uhonorowany odznaką Honoris Gratia, zasłużony dla Miasta Krakowa. W Targach w Krakowie odpowiedzialny za finanse, IT i inwestycje. W latach 2008-2013 członek zarządy firmy easyFairs Poland Sp. z o.o. Prywatnie miłośnik narciarstwa alpejskiego, biegów średniodystansowych i fotografii rodzinnej.

 • Targi-w-Krakowie-Malgorzata-Borowiec (1).jpg

  Małgorzata Borowiec

  Członek Zarządu / Główna księgowa

  Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie, gdzie ukończyła studia na kierunkach z obszaru rachunkowości i zarządzania, prawa pracy oraz informatyki. Z Targami w Krakowie jest związana od 2002 roku, od 2014 roku pełni funkcję głównej księgowej spółki, w 2020 roku objęła dodatkowo funkcję Członka Zarządu Targów w Krakowie. Odpowiada za rozwój i wdrażanie strategii w obszarze finansów oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Koncentruje się nad usprawnianiem procesów oraz implementacją nowych systemów w Spółce. Odpowiada za wellbeing w organizacji, a także aktywnie realizuje politykę CSR firmy. Od stycznia 2020 roku jest członkiem Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan z ramienia Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Prywatnie wyznawczyni duńskiej filozofii Hygge. Ceni spotkania z bliskimi, dobre jedzenie, spacery, odpoczynek pod kocem z książką. Wielbicielka stand-upów i improwizacji teatralnej.

 • Targi-w-Krakowie-Marcin-Bugajski (2).jpg

  Marcin Bugajski

  Członek Zarządu / Dyrektor administracyjno-techniczny obiektu

  Z Targami w Krakowie związany od 1999 roku. Zawodową przygodę rozpoczął w dziale sprzedaży Targów HORECA®, będąc jednocześnie specjalistą ds. zabudowy stoisk targowych. W 2008 roku objął stanowisko kierownika działu organizacji technicznej, a od roku 2014 został dyrektorem administracyjno - technicznym obiektu EXPO Kraków. Począwszy od 2020 roku pełni dodatkowo funkcję Członka Zarządu Targów w Krakowie. Odpowiada za utrzymanie obiektu w jak najlepszym stanie technicznym oraz logistykę wszelkich odbywających się w nim eventów. Koncentruje się na działaniach mających na celu wspomaganie i poprawę efektywności funkcjonowania firmy w obszarach technicznych i organizacyjnych. Prywatnie zafascynowany wszystkim, co związane z Włochami, nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki aromatycznego i mocnego espresso. Uwielbia dobrą kuchnię i najlepiej relaksuje się w gronie rodziny i przyjaciół.