Blog

 • bookgame-1.jpg

  W czym tkwi magia planszówek?

  W świecie, w którym technologia rozwija się w zawrotnym tempie, a rozrywka cyfrowa jest na wyciągnięcie ręki, planszówki mogą wydawać się reliktem przeszłości. Nic bardziej mylnego! Od kilku lat wyraźnie widać, że gry planszowe z impetem wracają do łask, zdobywając coraz większą popularność u osób w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach.
  Więcej
 • _ILE0003.jpg

  Pobierz raport 26. edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie

  Pobierz raport
 • 18.png

  Sztuka balansu, czyli jak łączyć podróże służbowe z przyjemnościami

  Służbowe wyjazdy nie muszą ograniczać się wyłącznie do pracy, a zawodowe obowiązki można połączyć z przyjemnym odkrywaniem nowych miejsc.
  Więcej
 • eko trendy w branży targowej.png

  Eko trendy w branży targowej

  Zrównoważony rozwój stał się jednym z kluczowych aspektów, wpływających na wybór konsumentów. Mając to na uwadze, branża targowa musi działać aktywnie, aby dostosować się do zmiennych oczekiwań rynku.
  Więcej
 • atrakcyjny-influencer-w-mediach-spolecznosciowych-siedzacy-przy-biurku-w-domowym-studiu-i-rozpoczynajacy-transmisje-strumieniowa-z-salonu-za-pomoca-smartfona-mlody-tworca-tresci-nagrywa-codzienny-vlog-na-nowoczes.jpg

  Angażujący wideo marketing

  Angażujące - łatwo dostępne, wywołujące emocje, krótkie - formaty wideo zajmują istotną część czasu, który codziennie spędzamy w sieci. Współczesne trendy marketingowe skupiają się coraz mocniej na interaktywności i atrakcyjnych formach prezentacji treści.
  Więcej
 • SM_poziom_1200x900 (2).jpg

  Bleisure, a zrównoważony rozwój

  Bleisure, czyli łączenie obowiązków służbowych z wypoczynkiem powoli przestaje być trendem, a staje się codzienną praktyką.
  Więcej
 • FR_20230920_0155.jpg

  Sztuka skutecznego networkingu na targach

  Stacjonarne targi to nie tylko doskonała okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług, ale także idealne środowisko do budowania trwałych relacji biznesowych. Networking jest umiejętnością, której warto się nauczyć, bowiem może przynieść przedsiębiorcom wiele korzyści. Od czego w takim razie zacząć?
  Więcej
 • kraków rynek.jpg

  Dlaczego targi warto organizować w Krakowie?

  Kraków, miasto królów, artystów, nauki i… biznesu? Tak! Stolica Małopolski znajduje się w ścisłej czołówce terenów uznawanych za najbardziej atrakcyjne dla zagranicznych inwestorów. Co świadczy o wyjątkowości tego miejsca?
  Więcej
 • AI VR.jpg

  O trendach słów kilka, czyli co niesie nam 2024 rok

  2023 rok wysoko ustawił poprzeczkę wciąż odbudowującej się po pandemii branży spotkań. Jak ją przeskoczyć w 2024 roku? Nie podamy gotowego rozwiązania, ale poniżej prezentujemy zestawienie trendów, na które naszym zdaniem warto zwrócić uwagę.
  Więcej
 • konferencja.jpg

  5 powodów, dlaczego warto brać udział w targach branżowych

  W świecie biznesu warto być na bieżąco z tym, co aktualnie dzieje się w branży, uczestnictwo w targach to jeden z kluczowych elementów strategii marketingowej firmy. Przygotowaliśmy 5 powodów, które pokazują, że targi to nie tylko okazja do spotkań, ale także efektywna droga do wzrostu przedsiębiorstwa.
  Więcej
 • _ILE7229.jpg

  Jak zostać wystawcą na targach?

  Jeśli planujesz udział w targach, z pewnością zastanawiasz się: jak przyciągnąć do siebie jeszcze większe grono odwiedzających? Co zrobić, aby zostać zapamiętanym na dłużej? A może wszystko już gotowe i chcesz się upewnić, czy na pewno nic Ci nie umknęło? Dla wystawców planujących udział w targach, przygotowaliśmy krótką checklistę, która pomoże jeszcze lepiej przygotować się do tego wydarzenia.
  Więcej
 • cele-strategii-biznesowych-sukcesu-sukcesu.jpg

  Biznesowe cele na 2024 rok

  Analizując poprzedni rok i ustalając priorytety na kolejne miesiące warto pamiętać, że muszą być one przede wszystkim mierzalne oraz możliwe do osiągnięcia. Poniżej prezentujemy sześć postanowień, które warto mieć na swojej liście na 2024 rok.
  Więcej