Ewa Woch członkinią Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego

30.05.2023

Z dniem 30.05. Wiceprezes Targów w Krakowie Ewa Woch została członkinią Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Wyboru dokonało Zwyczajne Walne Zgromadzenie Izby.

Ewa Woch z branżą targowo-kongresową związana jest od ponad 27 lat. W latach 2008-2015 była Dyrektorką Zarządzającą easyFairs Poland Sp. z o.o. Została wyróżniona medalem Honoris Gratia za zasługi dla miasta Krakowa, jest laureatką konkursu Lider Małopolski 2015 w kategorii Manager Roku oraz członkinią Rady Izby Przemysłowo Handlowej w Krakowie. W Targach w Krakowie odpowiada za współpracę z partnerami z kraju i zagranicy, kreowaniu nowych imprez targowych i kongresowych, nadzoruje Dział Kongresów (PCO) oraz Dział Wynajmów EXPO KRAKÓW.

- Za branżą targową bardzo trudne 3 lata – pandemia, wojna w Ukrainie, niepokoje społeczne - spowodowały, że na nowo musieliśmy zdefiniować kierunki rozwoju. Przed nami nadal wiele wyzwań, ale już dziś ze spokojem mogę powiedzieć, że targi nie tylko powróciły na właściwe tory, ale stały się silniejsze a nawet ciekawsze. Dołączając do Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego będę dążyć do odbudowy światowej gospodarki, co jest możliwe poprzez organizację najwyższej jakości targów. Bardzo ważne, aby klienci zagraniczni postrzegali Polskę jako kraj bezpieczny, w którym możliwa jest organizacja wszelkiego rodzaju targów, kongresów i konferencji – zapowiada Wiceprezes Targów w Krakowie Ewa Woch.