Owocowe Wtorki – sposób na zacieśnianie więzi

13.07.2021

Nie od dziś wiadomo, że w Targach w Krakowie bardzo cenimy zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników. Jednym z pomysłów na promocję zdrowego stylu życia są Owocowe Wtorki i związany z nimi konkurs.

Nużącej rutynie mówimy nie! Inicjatywa Owocowe Wtorki angażuje każdego pracownika - akcja polega na przygotowaniu „owocowych wariacji” przez poszczególne zespoły co tydzień w wtorek w okresie wakacji. Liczy się kreatywność i pozytywne nastawienie. Zwieńczeniem Owocowych Wtorków jest konkurs na najlepszą realizację owocowej uczty, którego rozstrzygnięcie już pod koniec wakacji. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Owocowe Wtorki pomagają choć na chwilkę oderwać się od codziennych obowiązków, porozmawiać, zacieśnić więzi po wielu miesiącach pracy zdalnej. Pracownicy Targów w Krakowie, dzięki zastrzykowi owocowych witamin, wejdą w nadchodzący sezon targowy z nową energią i pomysłami. Dlaczego więc nie spotkać się na chwilę w miłym gronie, zajadając się letnimi pysznościami w biurowej kuchni?