Targi Reha Innovations przeniesione

31.01.2023

Szanowni Państwo,

wraz z początkiem roku można śmiało powiedzieć, że branża spotkań z rozpędem powróciła na właściwe tory. W tegorocznych kalendarzach znajdziemy imprezy, które z powodu pandemii zostały przeniesione na późniejszy czas, jak i nowe formaty imprez. Z jednej strony jest to bardzo optymistyczne, z drugiej, powoduje iż wiele terminów nachodzi na siebie. Dla przykładu w samym EXPO Kraków organizujemy kilkanaście własnych wydarzeń oraz wynajmujemy obiekt pod kilkadziesiąt eventów rocznie.

Z ogromną uwagą śledzimy to, co się dzieje w branży, wyciągamy wnioski, aby naszym klientom stworzyć najlepsze z możliwych warunki do wymiany kontaktów i zdobywania wiedzy. Wiemy doskonale, że nie da się być w czterech, trzech, a nawet dwóch miejscach równocześnie, a rok 2023 obfituje w wiele wydarzeń o podobnej tematyce do tej poruszanej podczas Reha Innovations. Dlatego też, dbając o najwyższy standard organizowanych wydarzeń, zarząd Targów w Krakowie zdecydował o przeniesieniu Reha Innovations. Fizjoterapia. Nowoczesna diagnostyka. Odnowa biologiczna na rok 2024. Podstawą decyzji były liczne konsultacje ze środowiskiem oraz analiza sytuacji w branży.

Nowy termin daje nowe możliwości. To idealny czas na przygotowanie dla Państwa ciekawej, obfitującej w nowości oferty wystawienniczej oraz dopasowanego do potrzeb programu towarzyszącego.

Mamy nadzieję, że decyzja o przeniesieniu Reha INNOVATIONS spotka się z Państwa zrozumieniem. Liczymy na dalszą owocną współpracę.