Zaczniemy z przutupem "przemysłową jesnienią". W EXPO Kraków 2-3 października rozpoczynają jubileuszowe 10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance oraz 11. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Pierwsze z nich, czyli Maintenance, to jedyne tego typu targi w Polsce, które zajmują się kompleksowo tematyką płynnego ruchu i unikania nieplanowanych przestojów produkcyjnych. Druga, czyli SyMas, dotyczy materiałów sypkich i masowych. Doskonałe grono specjalistów zapewnia, że znajdziemy tam odpowiedzi na pytania dotyczące technologii przetwarzania, przeładunku, transportu, magazynowania, separacji i pakowania tych materiałów.


Niecały tydzień później, bo już 8-9 października odbędą się 10. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® oraz 3. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia - FASTENER POLAND®. Obydwie imprezy targowe mają wyjątkowe znaczenie dla branży. KOMPOZYT-EXPO jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. W związku z tym skupia liderów z zakresu produkcji, obróbki i przetwarzania materiałów kompozytowych. Z kolei trzecia edycja targów FASTENER POLAND to jedyne w naszej części Europy wydarzenie dotyczące łączenia materiałów.

Jak w najlepszych filmach Alfredach Hitchcocka - październik zacznie się od trzęsienia ziemi, a napięcie będzie nieustannie rosło. Punktem kulminacyjnym będą Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, wydarzenie, które przyciąga dziesiątki tysięcy fascynatów i miłośników czytelnictwa. 


Targi adresowane są do wszystkich, którzy kochają literaturę. Większość rozmów o książkach zaczyna się od pytania - a Ty co lubisz czytać? Kryminały, fantastykę, a może poezję? Na Targach Książki w Krakowie® każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem na setkach stoisk wystawcy zaprezentują książki różnych gatunków. Jedno jest pewne - EXPO Kraków na 4 jesienne dni zamieni się w największą księgarnię w Polsce, w której zapach druku połączy się z zapachem świeżo zaparzonej kawy - warto ją wypić, aby wzmocnić się przed kolejnymi punktami bogatego programu towarzyszącego.

Więcej informacji szczegółowe informacje znajdziemy na stronach: Maintenance, SyMasKOMPOZYT-EXPO®, FASTENER POLAND® oraz Targów Książki Krakowie®