​Wśród zaplanowanych atrakcji każdy gość odnajdzie coś dla siebie - począwszy od występów artystycznych dla miłośników teatru i muzyki, przez możliwość samodzielnego sprawdzenia się podczas warsztatów rękodzielniczych, spotkania z goścmi specjalnymi, uczestnictwo w prelekcjach podróżniczych dla rozważających wyjazd wypoczynkowy, aż po wykonanie bezpłatnych badań zdrowotnych i wzięcie udziału w konkursach.

Wstęp na Targi jest bezplatny, a dla uczestników została zorganizowana specjalna linia autobusowa kursująca pod samo wejście do EXPO Kraków. W Hali Dunaj Seniorzy śpieszą w kierunku Sceny Głównej, przechadzają się między stoiskami wystawców kuszących rabatami i biorą udział w zajęciach w Otwartej Strefie Warsztatowej i Miejskiej Strefie Pokazów. Spotkanie z księdzem Adamem Bonieckim, koncerty Katarzyny Gartner, Haliny Kunickiej, muzyków Filharmonii Krakowskiej to tylko niektóre z punktów programu, któe wywołują duże emocje.

To ważne wydarzenie, którego organizacja wymaga starannego przygotowania i umiejętności spełnienia potrzeb osób starszych. Aktywizacja Seniorów, zainspirowanie ich do realizacji pasji i rozwijania zainteresowań oraz prezentacja szerokiego wachlarza usług skierowanych do osób w starszym wieku zawierają się w misji Targów Seniora w Krakowie. Pozytywne opinie i licznie przybywający uczestnicy są dla nas największym powodem do radości.

Zapraszamy na Targi Seniora w Krakowie i ich oficjalną stronę.