Gorące nazwiska

Nie ma imprezy bez… gości. Na TUNING SHOW EXPO z pewnością ich nie zabraknie.  Udział potwierdzili m.in. Grzegorz Duda – czternastokrotny mistrz Polski w wyścigach i rajdach samochodowych oraz czterokrotny mistrz Europy FIA w wyścigach górskich, Karol Duda – uzdolniony piętnastolatek, który startuje w Mistrzostwach Europy Wyścigów Górskich, Kacper Wróblewski – zawodnik Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz popularni youtuberzy – Karol Jagoda (Jagodowy), Damian Kurcz i Marcin Radecki. Spotkania odbywać się będą na Scenie Głównej. Przewidziany jest również czas na pytania, autografy i zdjęcia. 

Z myślą o fanach motoryzacji

Podczas wydarzenia prezentowane będą samochody rajdowe, streetowe, sportowe, nowoczesne i klasyczne. Wszystkie poddane zaskakującym modyfikacjom! 

– Kraków jest spragniony tuningowych wrażeń. W pierwszej godzinie od zamieszczenia informacji w mediach społecznościowych otrzymaliśmy zgłoszenia od 100 tuningowców, dzień później ta liczba się podwoiła. Cała branża czuje się podekscytowana, ponieważ już za chwilę ponownie spotkamy się i poczujemy klimat, jak za dobrych czasów! – zapowiada Tomasz Pansewicz z TuningKingz Shop.

- Na dwa tygodnie przed wydarzeniem mamy zapełnione pojazdami dwie hale oraz lobby. Zainteresowanie imprezą jest ogromne. Branża tuningowa w pięknym stylu chce zakończyć sezon motoryzacyjny, a my jako współorganizatorzy wydarzenia i właściciele EXPO Kraków dołożymy wszelkich starań, aby impreza została zorganizowana na jak najwyższym poziomie. – dodaje Marcin Bugajski, członek Zarządu EXPO Kraków.

Turbopomoc

Oprócz spotkań z gośćmi specjalnymi na Scenie Głównej licytowane będą przejazdy sportowymi  samochodami, ale nie tylko… Wszystko dzięki zaangażowaniu Fundacji TURBOPOMOC, która zebrane środki przeznaczy na pomoc Filipkowi walczącemu z SMA-1.
  
Organizatorami wydarzenia są Targi w Krakowie, Showtime Tomasz Pansewicz i S13user Adam Jugowski.

Szczegóły na wydarzeniu na Facebooku.

Bilety dostępne tutaj.

Bilet wstępu – 15 zł
Wstęp bezpłatny dla dzieci do 10 roku 
Parking – 20 zł