Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do konkretnej branży?

Targi B2B to najprostszy i najbardziej efektywny sposób dotarcia do konkretnych osób.


Posiadasz w swojej ofercie produkty zwiększające bezpieczeństwo i higienę pracy? Masz do zaoferowania rozwiązania e-commerce dla biznesu? Być może specjalizujesz się w dostawie narzędzi w zakresie automatyzacji i robotyki?


Nowe BHP, digitalizacja, e-commerce, automatyzacja - to obecnie największe wyzwania dla przedsiębiorstw. Mamy na to odpowiedź - odpowiedź na najbardziej aktualne potrzeby firm w Polsce!


Masz pytania?


RE:sponse - odpowiedź na potrzeby różnych sektorów gospodarki

Firmy w Polsce stoją przed podobnymi wyzwaniami: nowe BHP i bezpieczeństwo pracowników w dobie pandemii, digitalizacja i automatyzacja. Rozwiązania te muszą być jednak dopasowane do poszczególnych branż. Dlatego podczas najważniejszych targów branżowych organizowanych przez Targi w Krakowie powstaną specjalne strefy.


Targi B2B są furtką do zamkniętego świata branży wydawniczej, hotelarskiej, gastronomicznej, przemysłowej, czy branży opakowań. Wystaw się na wydarzeniach takich jak: Targi Książki w Krakowie®, Targi HORECA®, Targi Packaging Innovations czy Targi przemysłowe SYMAS®, MAINTENANCE, FASTENER POLAND®. Wybierz odpowiednie dla siebie targi i zamów stoisko. Oferty specjalne i atrakcyjne rabaty gwarantowane! RE: sponse - dołącz do targów branżowych

KOTWICA

 

    Skontaktuj sie z nami!


Strefa safety trends


Beata Snopkiewicz
snopkiewicz@targi.krakow.pl
+48 501 691 234


Krzysztof Imiołczyk
imiolczyk@targi.krakow.pl
+48 506 038 142


Małgorzata Kolasińska
kolasinska@targi.krakow.pl
+48 512 110 328


Katerina Pshenychna
pshenychna@targi.krakow.pl
+ 48 516 029 226

Strefa e-commerce


Małgorzata Popławska

+48 506 037 962

Strefa automatyki i robotyki


Arkadiusz Suter

suter@targi.krakow.pl

+48 507 044 186

Krzysztof Imiołczyk
imiolczyk@targi.krakow.pl
+48 506 038 142


Do dedykowanych stref zapraszają Targi w Krakowie Sp. z o.o. - największy na południu kraju i trzeci w Polsce organizator targów i kongresów. Od ponad 25 lat firma organizuje kilkanaście międzynarodowych, branżowych imprez, nieustannie poszerzając i unowocześniając sprawdzoną formułę targów, reagując na potrzeby rynku i kreując targowe trendy.


www.targi.krakow.pl